Nemzetközi könyvjelzőcsere-program

Az olvasást és az iskolai könyvtárakat népszerűsítő programban az előző években több tízezer diák vett részt az egész világról. Az egyedi könyvjelzők készítésében a legkisebbektől a legnagyobbakig minden korcsoport.
A projekt lényege, hogy a jelentkező iskolai könyvtárakat a résztvevő diákok számát figyelembe véve a nemzetközi szervezők összesorsolják.
A könyvjelzők formájával, színével, készítésük technikájával kapcsolatban nincs elvárás, csak a résztvevő diákok képzelete szab határt.
Az Iskolai Könyvtárak Nemzetközi Hónapjának idei mottója: Az iskolai könyvtár: király! (Angolul: The School Library Rocks!)
A könyvjelzőkön fel lehet tüntetni akár a készítő nevét, e-mail címét is, hogy a diákok – ha szeretnék – felvehessék egymással a kapcsolatot.

VÁROM FELSŐ TAGOZATOS TANULÓK JELENTKEZÉSÉT!